menu-in
2
3
4
5
menu-out 
x
festival-lanckoronna-header
Festiwal Terra Artis
muzyka, teatr, fotografia, literatura...
międzynarodowe
warsztaty
gitarowe
w Lanckoronie
...

Martin Schwarz


Petr Saidl - portret
Petr Saidl - portret
Petr Saidl - portret

Martin Schwarz studiował grę na gitarze w Akademii Muzycznej w Wiedniu. Brał udział w wielu kursach mistrzowskich, ale nauczycielem, który wywarł na niego największy wpływ był David Russell.
Jako solista i kameralista koncertował w Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Rosji, Włoszech i Grecji.
Jest członkiem-założycielem kwartetu gitarowego „Guitar4mation”. Z tym zespołem koncertuje i nagrywa od 1993 roku. Nagrania na płytach CD: 1996 "...From a Hidden Street" (Polskie Nagrania Edition), 2006 "Pulse.Sound.Joy.Heart.", 2010 "Sonada del Alma" , 2014 "Trans4mation" (Gramola, Wiedeń).
Ważną częścią jego pracy artystycznej jest aranżowanie i komponowanie muzyki na gitarę, poczynając od utworów solowych po aranżacje orkiestrowe. Jego kompozycje są publikowane przez Productions d’Oz w Montrealu w Kanadzie.
Prowadzi intensywną działalność pedagogiczną w wielu różnych instytucjach. W 2015 roku został mianowany profesorem gitary na Uniwersytecie Antona Brucknera w Linz w Austrii.
Więcej informacji: www.guitar4mation.com

Martin Schwarz studiował grę na gitarze w Akademii Muzycznej w Wiedniu. Brał udział w wielu kursach mistrzowskich, ale nauczycielem, który wywarł na niego największy wpływ był David Russell. Jako solista i kameralista koncertował w Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Rosji, Włoszech i Grecji. Jest członkiem-założycielem kwartetu gitarowego „Guitar4mation”. Z tym zespołem koncertuje i nagrywa od 1993 roku. Nagrania na płytach CD: 1996 "...From a Hidden Street" (Polskie Nagrania Edition), 2006 "Pulse.Sound.Joy.Heart.", 2010 "Sonada del Alma" , 2014 "Trans4mation" (Gramola, Wiedeń). Ważną częścią jego pracy artystycznej jest aranżowanie i komponowanie muzyki na gitarę, poczynając od utworów solowych po aranżacje orkiestrowe. Jego kompozycje są publikowane przez Productions d’Oz w Montrealu w Kanadzie. Prowadzi intensywną działalność pedagogiczną w wielu różnych instytucjach. W 2015 roku został mianowany profesorem gitary na Uniwersytecie Antona Brucknera w Linz w Austrii. Więcej informacji: www.guitar4mation.com

Home