festiwal
terra artis
międzynarodowe warsztaty gitarowe

IX edycja Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych
w Lanckoronie:
14 - 24 lipca 2016 r.

14 lipca czwartek

  • 17:00

    otwarcie Warsztatów, spotkanie organizacyjne, przedstawienie wykładowców Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

    Willa Tadeusz
  • 19:30

    koncert Guitar4mation Gminny Ośrodek Kultury

15 lipca piątek

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00-13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenie

  • 9:00-12:00

    warsztaty poetyckie

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 12:15-13:15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-17:00

    próba orkiestry gitarowej

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

    Willa Tadeusz
  • 19:30

    koncert Hedviki i Dominiki Svendovych (gitara/flet - Czechy) Gminny Ośrodek Kultury

16 lipca sobota

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00-12:00

    lekcje otwarte z Martinem Wesely (Austria)
  • 12:15-13;15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00 - 18:00

    warsztaty fotograficzne / warsztaty poetyckie

    Teatr Falkowskiego / Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

    Willa Tadeusz
  • 19:30

    recital gitarowy - Andrea de Vitis (Włochy) Gminny Ośrodek Kultury

17 lipca niedziela

  • 8:30-9:30

    śniadanie

  • 11:00

    msza św. w kościele parafialnym w Lanckoronie, z udziałem uczestników Warsztatów

    Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-16:30

    próby zespołów kameralnych

  • 17:00

    werrnisaż wystawy Ruth Patzelt / koncert Marcina Siatkowskiego Gminny Ośrodek Kultury
  • 19:00

    ognisko

    Willa Tadeusz

18 lipca poniedziałek

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00-13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenia

  • 12:15-13:15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-18:00

    warsztaty fotograficzne / warsztaty poetyckie

    Teatr Falkowskiego / Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

    Willa Tadeusz
  • 19:30

    wieczór z Grzegorzem Turnauem Cafe Arka

19 lipca wtorek

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00-13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenie

  • 9:00-12:00

    warsztaty fotograficzne

    Teatr Falkowskiego
  • 12:15-13:15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-17:00

    próba orkiestry gitarowej

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

  • 20:00

    koncert Janusza Strobla i Anny Stankiewicz Cafe Arka

20 lipca środa

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00 - 13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenie

  • 9:00-12:00

    warsztaty fotograficzne

    Teatr Falkowskiego
  • 10:30-13:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 12:15-13;15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-18:00

    warsztaty metodyczne

    Szkoła w Lanckoronie
  • 15:00-16:30

    próby zespołów kameralnych

  • 16:00-19:00

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 16:30-18:00

    warsztaty śpiewu w chórze

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30-21:00

    kolacja

  • 19:30-21:00

    próba orkiestry

21 lipca czwartek

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9;00-13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenie

  • 9:00-12:00

    warsztaty poetyckie

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 10:00-13:00

    warsztaty metodyczne

    Szkoła w Lanckoronie
  • 10:30-13:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 12:15-13:15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13:30-15:00

    obiad i przerwa

  • 16:00-19:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 15:00-16:30

    próby zespołów kameralnych

  • 16:30-18:00

    warsztaty śpiewu w chórze

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 18:30

    kolacja

  • 19:30

    spektakl finałowy warsztatów poetyckich Bronisława Maja, z udziałem Grzegorza Turnaua Gminny Ośrodek Kultury

22 lipca piątek

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 9:00-13:15

    lekcje indywidualne i czas na ćwiczenie

  • 10:00-13:00

    warsztaty metodyczne

    Szkoła w Lanckoronie
  • 10:00-12:00

    games, games

    start: Gminny Ośrodek Kultury
  • 10:30-13:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 12:15-13:15

    próba zespołu instrumentalnego

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 13;30-15:00

    obiad i przerwa

  • 15:00-16;30

    próby zespołów kameralnych

  • 16:30-18:00

    warsztaty śpiewu w chórze

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 17:30-18:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 18:30

    kolacja

  • 19:30

    próba orkiestry gitarowej

    Gminny Ośrodek Kultury

23 lipca sobota

  • 7:30-8:30

    śniadanie

  • 10:30-13:30

    warsztaty harfowe

    Hotel Modrzewiówka
  • 9:00-10:30

    warsztaty śpiewu w chórze

    Gminny Ośrodek Kultury
  • 10:30-12:30

    próby do koncertu finałowego

  • 13:00

    obiad

  • 14:30

    koncert uczestników warsztatów chóralnych i harfowych Gminny Ośrodek Kultury
  • 17:00

    koncert uczestników warsztatów Rynek
  • 21:00

    Koncert finałowy - A. Savall, P.U. Johansen, J. Strobel, A. Stankiewicz, O. Dyyak, P. Domagała, M. Nagy, M. Pindakiewicz i in. Rynek

24 lipca niedziela

  • 8:30-9:30

    śniadanie

  • 10:00

    zakończenie warsztatów, wyjazd po śniadaniu